از جدایی شیخ دیاباته بی اطلاعم، راه استقلال پاک است

به گزارش وبلاگ عینکی، صالح مصطفوی در نشست خبری پیش از ملاقات استقلال و ذوب آهن در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی کشور گفت: بازی مسئله ای مقابل ذوب آهن در پیش داریم. ذوب آهن از نظر ساختار دفاعی منسجم و مستحکم است و روی ضد حملات هم تیم خطرناکی است. یک بازی با این تیم انجام دادیم و ملاقات این تیم با گل گهر هم بررسی شده تا با اتخاذ راهکارهای مناسب به نتیجه لازم برسیم.

از جدایی شیخ دیاباته بی اطلاعم، راه استقلال پاک است

وی اضافه نمود: امیدوارم در ملاقات فردا مثل دو بازی قبل فوتبال روی بدش را به ما نشان ندهد و با بازی بهتر و اشتباهات کمتر پیروز شویم.

مربی آبی پوشان در مورد غیبت شیخ دیاباته در تمرینات و احتمال جدایی وی به دلیل مسائل اقتصادی، گفت: آسیب دیدگی او در حال آنالیز است و اگر شرایط بازی داشته باشد، در این مسابقه مورد استفاده قرار می گیرد. اما اینکه آیا او قصد جدایی از تیم دارد یا خیر، این را من خبر ندارم.

مصطفوی در مورد نحوه استفاده از رشید مظاهری و سیدحسین حسینی در درون دروازه استقلال و احتمال بازی کردن حسینی مقابل ذوب آهن، تاکید نمود: اول از حسینی که کاپیتان دوم تیم هم هست نهایت تشکر را دارم چون در تمرینات همکاری لازم را داشته و از روحیه و انگیزه مناسبی برخوردار است. اما اینکه چه کسی بازی کند کاملاً در اختیار سرمربی است که تصمیم می گیرد در هر بازی از چه بازیکنی استفاده کند.

مربی استقلال در انتها گفت: دربی و اتفاقات آن تمام شده و همه تمرکز ما بر روی بازی با ذوب آهن است. تنها چیزی که در این باره می گویم این است که ما استقلال هستیم و به نجابت و اصالتی که داریم افتخار می کنیم. راه ما یک راه پاک است و تاریخ نشان داده راه ما با خیلی از باشگاه ها متفاوت است. هر باشگاهی فرهنگ خودش را دارد و اصالت و نجابت در استقلال ذاتی است. چه از نظر فنی چه از نظر اخلاقی راه خودمان را داریم اما به روش دیگر تیم ها هم احترام می گذاریم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "از جدایی شیخ دیاباته بی اطلاعم، راه استقلال پاک است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از جدایی شیخ دیاباته بی اطلاعم، راه استقلال پاک است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید