خبرنگاران ارتش با ساخت بیمارستان صحرایی کرونایی به کمک ملت شتافت

به گزارش وبلاگ عینکی، اصفهان- خبرنگاران- استاندار اصفهان گفت: ارتش جمهوری اسلامی در میدان نبرد، سیل و زلزله همواره همراه بوده و با ساخت بیمارستان صحرایی یکصد تختخوابی کرونایی مجهز به کمک دولت و ملت شتافته است.

خبرنگاران ارتش با ساخت بیمارستان صحرایی کرونایی به کمک ملت شتافت

عباس رضایی شنبه شب در حاشیه آیین افتتاح بیمارستان صحرایی یکصد تختخوابی ارتش منطقه اصفهان در گفت و گو با وبلاگ عینکی اضافه نمود: این موضوع از خودگذشتگی ارتش را می رساند که برغم محدودیت های موجود در راستای اعتبار و بودجه این بیمارستان را راه اندازی کردند.

وی با بیان اینکه اکنون با بحران شیوع کرونا ارتش جمهوری اسلامی به کمک دولت و ملت شتافته است، توضیح داد: به همین منظور ارتش منطقه اصفهان بیمارستان صحرایی یکصد تختخوابی راه اندازی نموده است.

استاندار اصفهان گفت: ارتش جمهوری اسلامی در میدان نبرد، سیل و زلزله همواره همراه بوده است.

وی اضافه نمود: بیمارستان های سیار ویژگی های خاص دارد که برای موارد ویژه و حاد راه اندازی می شوند به همین دلیل با شیوع موج چهارم کرونا در کشور و اصفهان این بیمارستان برپا شده است.

رضایی گفت: همه جای جهان بیمارستان سیار و صحرایی به دلیل کنترل ماموریت های خاص برپا می گردد اما هنر ارتش بر این بود که ظرف مدت بسیار کوتاه این بیمارستان صحرایی را به بیمارستان مدنظر بیماران کرونایی تبدیل نموده و قابل تقدیر و ستایش است.

وی اظهار کرد: به لحاظ پزشکی این بیمارستان پروتکل های لازم را رعایت نموده و برای بیماران خاص کرونایی بسیار مناسب است.

به گزارش وبلاگ عینکی، بیمارستان صحرایی یکصد تختخوابی برای ارائه خدمات مطلوب به بیماران کرونایی در حیاط بیمارستان الزهرا برپا شد، عملیات احداث این بیمارستان به درخواست مسوولان بهداشت و درمان استان اصفهان و با حمایت ارشد نظامی ارتش در استان های اصفهان، یزد و چهارمحال بختکمک در دستور کار نهاده شد.

سیستم بهداشتی و درمانی این مرکز درمانی با مجهزترین سامانه های موجود، از جمله تخت های مجهز، سامانه های سرمایشی و گرمایشی و تصفیه هوا تجهیز شده است.

بر اساس آخرین رنگ بندی همه گیری بیماری کووید 19 همه شهرستان های استان اصفهان در شرایط قرمز و نارنجی قرار دارند که در 20 شهرستان قرمز فقط مشاغل ضروری و گروه یک می توانند فعالیت نمایند.

اصفهان بیش از پنج میلیون نفر جمعیت در 24 شهرستان دارد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران ارتش با ساخت بیمارستان صحرایی کرونایی به کمک ملت شتافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ارتش با ساخت بیمارستان صحرایی کرونایی به کمک ملت شتافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید