دور برگشت سوپرلیگ به تعویق افتاد

به گزارش وبلاگ عینکی، دبیر فدراسیون کاراته پس از برگزاری نشست مشترک با سرمربیان تیم های ملی، مسئولان سازمان لیگ شرایط و نحوه انتخابی تیم ملی را تشریح کرد.

دور برگشت سوپرلیگ به تعویق افتاد

به گزارش وبلاگ عینکی، وحید مومنی پس از نشستی که با حضور شهرام هروی، سمانه خوشقدم، ابوالقاسم پایدار رئیس و کورش گنجی دبیر سازمان لیگ برگزار گردید، گفت: با توجه به تصمیم فدراسیون در برگزاری رقابت های انتخابی تیم ملی رده بزرگسالان در فروردین ماه در نشست امروز شرایط و نحوه برگزاری آنالیز شد.

وی اضافه نمود: با توجه به نظر کادر فنی تمامی کاراته کای کشورمان در بخش کومیته به جز ذبیح الله پورشیب، امیر مهدی زاده، بهمن عسگری، سجاد گنج زاده، علی اصغر آسیابری و صالح اباذری در بخش آقایان و حمیده عباسعلی، رزیتا علیپور، طراوت خاکسار و سارا بهمنیار در بخش بانوان برای حضور در تیم ملی باید در رقابت های قهرمانی کشور حضور یابند، در بخش کاتا نیز با نظر شورای فنی و راهبری کاتا ابوالفضل شهرجردی، مهسا افسانه، نگین باقری و فاطمه صادقی در مرحله نخست رقابت های انتخابی حضور نخواهند داشت.

مومنی اعلام نمود: با توجه به درخواست بعضی از مسئولان هیئت ها و کاراته کاها در مورد کاهش هزینه و به منظور بهره مندی از ظرفیت حداکثری شرکت کنندگان با هماهنگی اجرا شده با هیئت رئیسه فدراسیون، هزینه انجام تست PCR کلیه شرکت کنندگان به عهده فدراسیون خواهد بود.

در این نشست همچنین مصوب شد دور برگشت سوپر لیگ مردان کشور به زمانی دیگر موکول گردد.

رقابت های قهرمانی کشور ورود به اردوی تیم ملی در رده های سنی و اوزان ذیل برگزار می گردد:

کومیته انفرادی: متولدین 82، 7، 14 و ما قبل

اوزان بانوان: 50- ، 55- ، 61- ، 68- ، 68+

اوزان آقایان: 55- ، 60- ، 67- ، 75- ، 84- ، 84+

کاتا انفرادی و کاتا تیمی: متولدین 84، 7، 14 و ما قبل

ثبت نام در این مسابقات به وسیله پورتال ثبت نام مسابقات در سایت فدراسیون کاراته به نشانی www.ikf.ir از تاریخ 1400، 1، 2 لغایت 1400، 1، 10 امکان پذیر است.

این مسابقه از تاریخ 19 الی 24 فروردین به مدت 6 روز برگزار می گردد که مسابقات آقایان و بانوان هر کدام به مدت 3 روز برگزار خواهد شد که مکان برگزاری و زمانبندی دقیق مسابقات متعاقبا اعلام می گردد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ عینکی بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی وبلاگ عینکی بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دور برگشت سوپرلیگ به تعویق افتاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دور برگشت سوپرلیگ به تعویق افتاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید